Поредна победа на волейболистите от Електрото

Събота, 31 Май 2014 |  ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" - Русе Новини

На завършилите финални състезания по волейбол за юноши VІІІ-Х клас от Ученически игри 2013/2014 г в град Добрич достойно участие взема и училищният отбор на Професионалната гимназия по електротехника и електроника „Апостол Арнаудов” – Русе.

Отборът на Електрото беше в една група с представителите на Кърджали, Монтана – миналогодишен шампион, София и Павликени, където след четири победи зае първо място в групата. Във финалната четворка след една загуба и една победа отборът на бъдещите електротехници зае трето място в крайното класиране.

В отбора на звездите беше избран Иво Събинов Веселинов от 10 клас на ПГЕЕ „Апостол Арнаудов”.

ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" - РусеНовиниПоредна победа на волейболистите от Електрото

Техникум по електротехника гр. Русе, днес ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" гр. Русе е с 50 годишна история, успехи и традиции в професионалното образование.

Ученици от гимназията участват в олимпиади, конкурси, рецитали, спортни турнири и се класират на престижни места.