Баскетболна победа

Петък, 18 Декември 2015 |  ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" - Русе Новини

На завършилото общинско състезание по баскетбол за юноши, 11-12 клас, училищният отбор на Професионалната гимназия по електротехника и електроника „Апостол Арнаудов” се класира на Второ място. На финала отборът на бъдещите електротехници под вещото ръководство на Стелиана Борисова – старши учител по физическо възпитание и спорт, показа отлична състезателна подготовка и игрова стратегия. Именно това беше преимуществото, допринесло за победата над училищния отбор на Английската гимназия. На финалната среща на първо място се класира Професионалната гимназия по икономика и управление "Елиас Канети", а момчетата на Електрото заеха второто място.

Да им пожелаем нови и по-високи спортни успехи през следваща 2016 година.

Техникум по електротехника гр. Русе, днес ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" гр. Русе е с 50 годишна история, успехи и традиции в професионалното образование.

Ученици от гимназията участват в олимпиади, конкурси, рецитали, спортни турнири и се класират на престижни места.