ЗАВРЪЩАНЕ ОТ РЕПУБЛИКАНСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ВОЛЕЙБОЛ

Четвъртък, 21 Април 2016 |  ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" - Русе Новини

На 08 май 2016 година училищният отбор по волейбол се завърна от град Търговище, където от 04 май до 08 май се проведоха финалните игри от Републиканското първенство. В училището, със себе си те донесоха купата и грамотата на МОН за успешното им класиране на V място.

Да бъдеш пети по волейбол за цялата страна е истинско признание за упоритостта, физическата подготовка и не на последно място - да работиш в екип.

Пожелаваме на десетте най-добри момчета от волейболния отбор още много победи, както в спорта и учението, така и в личния живот:

10. Илко Георгиев - XII»Е» клас

ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" - РусеНовиниЗАВРЪЩАНЕ ОТ РЕПУБЛИКАНСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ВОЛЕЙБОЛ

Техникум по електротехника гр. Русе, днес ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" гр. Русе е с 50 годишна история, успехи и традиции в професионалното образование.

Ученици от гимназията участват в олимпиади, конкурси, рецитали, спортни турнири и се класират на престижни места.